Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy Zła Wieś – Oferty sprzedaży i najmu domów

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

1 249 000 zł209 m² 5 976,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 100 m²

Oferta dostępna tylko W pepper house! atuty - cicha okolica i kameralna miejscowość! - bliskość natury, zaledwie 10 minut do lasu! - zaledwie 25 minut drogi do Gdańska! - doskonała opcja pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł143,04 m² 9 081,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 001 m²

**na sprzedaż: urokliwy dom z widokiem na jezioro i wzgórza** Przepiękna okolica, z dala od zgiełku miasta, otoczona naturą. Dom oferuje zapierające dech w piersiach widoki na.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Toporzysko(Zła Wieś + 16 km)

729 000 zł102,24 m² 7 130,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:830 m²

Jeśli szukasz nowego domu w dobrym standardzie w bliskiej odległości od miasta to przyjrzyj się tej ofercie Przedstawiamy Państwu ofertę domu wolnostojącego w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Lawendowa

Osielsko(Zła Wieś + 11 km)

890 000 zł144 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:320 m²

Piętrowy dom z garażem, w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 144 m2 w Osielsku przy ulicy Lawendowej. Zakup bez podatku pcc 2% Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Cisowa

Rotmanka(Zła Wieś + 9 km)

2 199 000 zł362,07 m² 6 073,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:405 m²

Wyjątkowy dom jednorodzinny, podzielony na niezależne mieszkania i pomieszczenia lokali użytkowych w cichej i kameralnej części Rotmanki/ Straszyn. Istnieje możliwość zakupu osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Żukowo

Żukowo(Zła Wieś + 23 km)

830 000 zł130 m² 6 384,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 130 m z warsztatem i garażami, położony na działce 1400 m w bardzo dobrej lokalizacji blisko centrum, sklepów, usług, szkoły oraz parku. Budynek -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Nowy Wiec

Nowy Wiec(Zła Wieś + 18 km)

899 000 zł86 m² 10 453,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 125 m²

Urokliwy domek w otulinie lasu - prywatność, natura i wygoda w jednym Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczym Nowym Wiecu - w terenie o charakterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Skrzeszewo(Zła Wieś + 20 km)

1 049 000 zł173,05 m² 6 061,83 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 059 m²

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Prezentujemy ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kasprowicza

Oliwa,Gdańsk(Zła Wieś + 19 km)

1 890 000 zł473 m² 3 995,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Nieruchomość położona w najbardziej pożądanej części dzielnicy Oliwa ulica Kasprowicza. Oliwa to niezwykła dzielnica, która zachwyca niepowtarzalnym klimatem niskiej zabudowy połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Szpęgawsk(Zła Wieś + 21 km)

790 000 zł197 m² 4 010,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: parterowy z użytkowym poddaszem dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej wynoszącej około 197 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom Gdańsk

Aniołki,Gdańsk(Zła Wieś + 19 km)

15 000 zł240 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:196 m²

Reprezentacyjny Dom 240 m na Cele Biurowe lub Rezydencjalne Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej pożądanych i prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Ujeścisko,Gdańsk(Zła Wieś + 19 km)

1 599 000 zł139,55 m² 11 458,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Dom szeregowy 140 m | 3 poziomy | garaż na 2 auta | działka 224 m | 15 min do centrum Gdańska Jasny, funkcjonalny dom - idealny dla rodziny lub osób szukających przestrzeni blisko miasta, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Zła Wieś

Zła Wieś,pomorskie

620 000 zł182 m² 3 406,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 119 m²

Dom wolnostojący położony na wzgórzu w malowniczej miejscowości Zła Wieś (gmina Trąbki Wielkie, powiat gdański) znajdującej się w odległości 9km od Pruszcza Gdańskiego. Dom został.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij